Při práci s tělem kombinuji a používám různé techniky. Vycházím zejména ze shiatsu, které v sobě zahrnuje akupresuru, reflexní terapii, masážní hmaty z klasických masáží, měkké techniky, mobilizace, trakce a relaxační techniky. Dále používám techniky z Dornovy metody, techniky kraniosakrálního vyrovnání, TOK-SEN, moxování, tygrování, baňkování, fonoforézu či kineziotaping.

Pokud si přijdete jen odpočinout a nic neřešit, vyptám se pouze na to nejdůležitější, vysvětlím Vám, co bude následovat a pak se postarám o to, abyste si čas u mě co nejvíce užili.

Pokud Vás trápí nějaký zdravotní neduh, který Vás chronicky sužuje, či přijdete s jakýmkoliv tématem k řešení, budu se vyptávat o trochu více, abychom společně našli příčinu problému. Vysvětlím Vám, jak se na věc dívám já a s jakými tématy to podle mě souvisí. Pokusíme se společně najít cestu, která Vám bude vyhovovat, nicméně je velmi důležité znát Váš záměr, se kterým přicházíte a uvědomit si, že je nutná Vaše aktivní účast.

Postihne-li Vás mezi jednotlivými sezeními nějaká krize, můžete mi zavolat a probereme, jak se s tímto stavem vyrovnat.

Sezení s klientem vnímám jako veliký dar. Je to dar důvěry, jako bych šel na návštěvu k Vám domů. Je na Vás, co mi ukážete a s čím budete potřebovat pomoct nebo poradit.

Přestože raději preferuji osobní kontakt a uvědomuji si, že na dálku se obtížně radí s čímkoliv, nabízím možnost dotazů prostřednictvím e-mailu, ve které se snažím na dotazy odpovědět dle svého nejlepšího vědomí.

Jsem absolventem Školy reflexní terapie manželů Patakyových, zdárně jsem ukončil tříletý výcvik shiatsu pod vedením Darji Havelkové, své dovednosti a znalosti dále rozvíjím a prohlubuji dalším studiem a praxí. Reflexní terapii vyučuji na škole přírodních terapií KAMATE. 

Původně jsem vystudovaný chemik, strávil jsem několik let ve výzkumu léčiv a ve farmaceutickém průmyslu. Chemie, biochemie a molekulární biologie mi poskytly pohled na svět na buněčné a molekulární úrovni, přesto jsem pociťoval, že mi něco chybí a že ne všechno se dá vysvětlit pomocí vzorců a modelů. Odpovědi jsem začal dostávat v momentě, kdy mne život zavál do světa reflexní terapie, shiatsu a tradiční čínské medicíny. Začal jsem získávat komplexnější obrázek nejen o fungování organismu, ale celého světa. Stále objevuji nové poznatky a s každým ošetřením se dozvím a naučím něco nového.